Dizi Kıyafetleri

Sefirin Kızı 18. Bölüm Kıyafetleri

Geçen sezon başında yayına giren ve yayına girdiği ilk bölümden itibaren oldukça sevilerek izlenen Sefirin Kızı dizisinin baş rollerinde Neslihan Atagül, Engin Akyürek ve Uraz Kaygılaroğlu bulunmaktadır.

Çekimleri Muğla’da yapılan ve izleyici tarafından oldukça sevilerek izlenen Sefirin kızı dizisi sosyal medyada da oldukça ilgi gören dizilerden birisi. Hem senaryo farklılığı hem de Neslihan Atagül, Engin Akyürek ve Uraz Kaygılaroğlu’nun oyunculuğu karşısında her hafta izleyenleri ekrana kitlemeyi başarıyor.

Sosyal medya platformlarında dizinin repliklerinden konuşulduğu kadar dizi içerisinde giyilen kıyafetler de oldukça konuşulan konulardan biri halinde. Dizide tarzı ile en çok konuşulan oyuncular ise Uraz Kaygılaroğlu ve Neslihan Atagül.

Geçen sezon başlayan ve sezon finalinin hemen ardından tekrardan izleyicileri ile ekran karşısında buluşan Sefirin Kızı dizisinde 18. bölümde neler giyildi?

Sefirin Kızı dizisinde Nare karakterini canlandıran Neslihan Atagül’ün üzerindeki kıyafetler pantolon; oysho, tişört; zara.

Etiketler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı