Dizi Kıyafetleri

Atiye Yeni Sezon Dizi Kıyafeti

Netflix dizi platformu üzerinde yayınlanan ve ilk sezonu ile tüm akılları alan Atiye sosyal medyada da oldukça konuşulmuştu. Baş rollerini Beren Saat, Mehmet Günsür, Melisa Şenolsun ve Metin Akdülger’in paylaştığı atiye gerek oyuncu kadrosu gerek ise tüyleri ürperten senaryosu ile oldukça beğenilmişti. Birinci sezonu izleyiciler tarafından oldukça hızlı bitirilen Atiye’nin meraklı beklenen ikinci sezonu da yayında girdi.

Netflix’in ilk Türk yapımlarından biri olan Atiye’nin başarısı sosyal medyalar da yankı uyandırmıştı. Beren Saat’in uzun bir aradan sonra tekrar setlere dönmesinin sevincini ayrı şekilde yaşayan kişiler de oldu.

Başarılı bir oyuncu kadrosu ile yola çıkan Atiye ikinci sezonu ile de konuşulmaya devam ediyor. Mistik senaryosunun sürekli olarak dile getirildiği Atiye izleyenleri her ne kadar ürkütse de bir o kadar ilgi çekici bölümleri ile izleyenleri kendine daha da bağlamaya devam ediyor.

Atiye dizisinde özellikle de Atiye karakterini canlandıran Beren Saat’in giydiği kıyafetler sosyal medyalar da konuşuluyor. İşte o kıyafetler…

Atiye dizinde Beren Saat’in üzerinde görmüş olduğunuz elbise  @ozgurmasur.official‘a ait.

Atiye’nin üzerinde görmüş olduğunuz tulum markası Oysho’dur.

Etiketler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı