Genel

Şehrin Yenilenen İstanbulkartı Ödeme Aracı Oluyor

Ulaşım ve yaşam kartı olarak hizmet veren İstanbulkart, çehresini ve marka kimliğini yeniliyor. İstanbulkart, marketlerden müzelere, online alışverişten taksiye, kafe-restoranlardan akaryakıt istasyonlarına, perakende sektöründen eğlence sektörüne kadar birçok alanda ödeme aracı olarak hizmet veriyor. Yenilenen stratejisiyle “Şehrin Hayat Kartı” olmayı hedefliyor.

İstanbul Büyükşehir Belediyesi iştiraki BELBİM A.Ş. (İstanbul Belediyeleri Bilgi İşlem Sanayi ve Ticaret A.Ş.), İstanbul Kart ve İstanbul Kart Mobil uygulamasını yenilediğini duyurdu.

İstanbul Kart Mobil uygulaması ve diğer mobil bankacılık entegrasyonları ile dijital upload kanallarının artması, QR kod ile ödeme seçeneği gibi İstanbulkart’ın gelişmesiyle birlikte dijital dönüşüm çalışmaları da gelişmeler sunuyor.

Çok yakında kullanıcıların hizmetine sunulacak olan yeni İstanbulkart Mobil uygulaması, faizsiz mikro kredi, bakiye transferi, eksi bakiye ve fatura ödeme gibi özelliklerle kolaylık sağlıyor.

Yenilenen yüzü ve marka kimliği ile hizmete başlayan yeni İstanbulkart, www.istanbulkart.istanbul adresindeki ‘Online İşlemler’ sekmesinden ve bilet makinelerinden temin edilebilir.

İstanbulkart’lar çok yakında tüm bireysel ve kurumsal temsilcilerden ve İstanbul Kart Başvuru Merkezlerinden temin edilecektir. Halihazırda tedavülde olan İstanbul kartlarının mevcut tüm hakları saklı olarak kullanılmaya devam edilebilir.

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı