Gezi Eğlence

Kapadokya Romantik Restoranları, Kapadokya En İyi Restoranları

Kapadokya romantik restoranları ve o eşsiz manzarada Kapadokya’da kahvaltı mekanları deyince SEKİ Restoran liste başlarında gelir. Argos in Cappadocia’da yer alan SEKİ’de eşşiz lezzetler sizi bekliyor.

Argos in Cappadocia otel, Kapodokya otelleri içinde en romantik oteller arasında yer alıyor. Uçhisar’da yer alan otelin içşnden sanki bir köy geçiyor. Çeşitli lüks segmnette odalarının yanında mağara odaları ve hatta içersinde havuz olan odaları da var.

Kapadokya’nın masalsı coğrafyası sadece gezip görmek değil, en özel anlarınızı yaşamanız için de size kucak açıyor. Dünyaca ünlü mistik ve etnik yapısıyla Kapadokya düğün, balayı gibi özel anlarınız için harika bir yer.

Condé Nast, Wine Spectator, Departures.com gibi uluslararası dergi ve kuruluşların “en iyiler” listelerinde sürekli yer bulan Seki Restoran, misafirleri için en taze ürünü, en iyi şekilde hazırlama felsefesiyle hizmet veriyor. Sektördeki bilinirliği tartışmasız olan Borsa Lokantaları’nın kurucusu Rasim Özkanca’nın, 2020 yılı itibariyle mutfak kültürü danışmanlığını üstlenmesiyle, Seki’nin mönüsü çok daha fazla Anadolu kokuyor.

Kapadokya en iyi restoranları
Kapadokya Romantik Restoranları

Anadolu mutfağının olmazsa olmazı soğuk başlangıçlardan uzun pişmiş et yemeklerine, el açması makarnalardan vegan seçeneklere, yörenin ürünlerinin kullanıldığı tariflerden kebaplara geniş seçenekleriyle Seki, tam bir rafine mutfak restoranı.

Argos in Cappadocia, Kapadokya romantik restoranlar denince anılan dünyaca ünlü ve bol ödüllü bir Seki restoranı barındırıyor. Seki restoranında yapılan yemeklerin tamamı doğal ürünler ile yapılıyor.  Argos in Cappadocia’nın arazisinin içinde yer alan tarlarda yetişen bu ürünler ile hem lezzetli hem de sağlıklı ürünler tüketebilirsiniz. Seki restoranı oldukça geniş ve güzel bir menüye sahip Anadolu mutfağından esintileri modern bir damak zevki ile harmanlayarak size oldukça rafine bir mutfak sunuyor. Kendi yetiştirdikleri üzümler ile yaptıkları ve yıllandırdıkları şarapları ile harika akşam yemekleri yiyebilirsiniz.

Kapadokya otelleri tavsiyesi olarak bu yazımızda Argos in Cappadocia’yı en iyi Kapaadoya restoranı olarak da SEKİ’yi size önerdik.

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı