HobiTeknoloji

Ping Hoofer Lite Stand Çanta İncelemesi

Önümüzde yeni bir sezon var, 2007’de sahip olduğunuz şeyi değiştirmek için satın almak için Ping Hoofer Lite Stand çantayı araştırıyor olabilirsiniz. Belki de neye ihtiyacınız olduğundan tam olarak emin değilsiniz. Mevcut farklı türler ve sizin için en iyisi olan stand, araba, tur veya taşıma konusunda faydalı kılavuzumuzla size yardımcı olabiliriz, ancak sopalarını etrafta taşımayı seven bir golfçüyseniz, ihtiyacınız olacak bazı şeyler vardır. çantandan.

Her şeyden önce, taşıması kolay ve rahat bir çantaya ihtiyacınız var. El arabası kullanmak gibi kolay bir seçeneği tercih etmek yerine çantanızı taşımak takdire şayandır ve sağlığa sayısız faydası vardır, ancak doğru çantaya sahip değilseniz, en azından dikkatinizi oyundan uzaklaştıracaktır (geç yorgunluğa neden olmaktan bahsetmiyorum bile) turunuzda) ve en kötü ihtimalle sizi rotadan uzak tutabilecek sırt sorunlarına neden olabilir.

Bu nedenle, sopalarını taşımayı tercih eden cesur ruhlardan biriyseniz, o zaman bir stand çantasına ihtiyacınız olacak ve stand çantaları PING Hoofer serisinden daha iyi gelmiyor.

Hoofer yıllardır endüstri lideridir ve en yeni Hoofer Lite stand çantası, onu fiyat aralığındaki diğer çantalardan ayıran harika küçük özelliklerle doludur.

Ping Hoofer Lite Stand Çanta Nedir?

Bu, birçok golfçünün kitlerini yükseltmek istediği yılın zamanıdır. En iyi golf toplarını stoklamak, mevcut en iyi sürücüyü bulmaya çalışmak veya belki de yeni bir çift golf ayakkabısına yatırım yapmak olsun, şimdi önünüzde tam bir golf sezonu olduğu kadar iyi bir zaman. Ahşaba dokunun. Peki yeni bir Ping Hoofer Lite’a ne dersiniz?

Estetik olarak bu çanta birçok kutuyu işaretler. Aerodinamik görünüyor, iyi bir araya getirilmiş ve renk şemaları göze hoş geliyor. Benim için biraz önyargılı olduğumu itiraf etmeliyim, PING çantaları her zaman harika görünüyordu. PGA Tour’da dolaşan caddies’i gördüğünüz o devasa PING çantaları, benim gözümde her zaman diğer markalardan daha iyi görünüyordu. Neden bilmiyorum, marka hakkında havalı görünen bir şey var.

Hoofer serisi çantalar farklı değil. Bu inceleme Hoofer Lite’a odaklanıyor, ancak başka bir harika görünümlü çanta olan standart Hoofer’a da bakmak isteyebilirsiniz. Çeşitli renk şemalarında gelirler, bu nedenle çoğu zevke hitap edecek bir şeyler vardır.

Hoofer Lite, hafif ve dayanıklı yüksek denye polyester malzemeden yapılmıştır ve yerleşik bir kaldırma yardım koluna sahiptir. Dört yollu üst kısım normal 9,5 inçten biraz daha geniştir ve sopaları çantanın altında aralıklı tutmaya yardımcı olmak için dört tam boy ayırıcı vardır.

Fermuarların kalitesi çok iyi ve çanta hafif olmasına rağmen sağlam hissettiriyor. 5 libre (2,2 kilo) ile piyasadaki en hafif çanta değil ama her iki şekilde de yarım pound, orada bir çanta dolusu sopa olduğunda gerçekten farkedilmiyor.

Üstte standart bir şemsiye tutturma halkası vardır, ancak birçok çantanın alt kısmında sadece küçük bir naylon halka bulunurken, Hoofer Lite, şemsiyeyi içine kaydırabileceğiniz hoş bir kılıfla birlikte gelir. Ayrıca puan kartınızı işaretlemek için bir kalem tutabileceğiniz küçük bir kese de var.

Bunun gibi küçük şeyler büyük bir fark yaratıyor ve bu çantada onlardan bolca var. Bacaklarda yer alan şık ‘Hoofer’ markası veya adınıza veya şirket logonuzla kişiselleştirebileceğiniz çıkarılabilir top cebi gibi. Muhtemelen yapmayacaksın ama seçeneğin orada olması harika.

ping hoofer lite stand çanta nedir
PING Hoofer

Ping Hoofer Lite Stand Çantanın Depolama Alanı

Depolama, Hoofer Lite’ın büyük bir gücüdür. Toplamda yedi cep ile birlikte gelir ve tüm tabanları kapsar. Giysi cebi iyi bir boyuttadır ve hatta içinde ek depolama alanları vardır, bu da hoş bir ekstra özelliktir.

Karşı tarafta atıştırmalıklar, bir kazak, ekstra bir içecek veya giysi cebinde saklamak isteyemeyeceğiniz başka bir şey tutabilecek uygun büyüklükte bir cep daha var. Top cebi yeterince iyi bir boyuttadır ve içinde te’leri, adım işareti tamircilerini, top işaretleyicilerini vs. tutabileceğiniz küçük bölümler vardır ve yukarıda belirtildiği gibi, kişiselleştirmek isterseniz bu cep çıkarılabilir.

Özellikle top cebinin hemen üzerinde bulunan Range Finder cebini seviyorum. Koruyucu kasası içinde bile Garmin Z82 cihazım için mükemmel boyuttadır. Birçok golfçü, Range Finder’ı havlu halkalarına asmayı tercih eder, ancak bu daha iyi bir seçenektir, çünkü çanta taşınırken cihaz ezilmeyecek ve daha fazla koruma sağlar.

İçecek soğutucu cebi en büyük değildir ve yalnızca 16 oz su şişesini alacak şekilde tasarlanmıştır. Bir tur sırasında bundan daha fazla içme eğilimindeyseniz, daha büyük yan ceplerden birinde yedek için yer vardır.

Alışılmadık bir şekilde, Hoofer Lite’ın içecek cebi, birçok çantada her zaman olmayan bir fermuara sahiptir. Açık kese, bu günlerde en yaygın olarak duran çantalar gibi görünüyor, ancak PING, fermuar seçeneğine sahip olarak çok yönlülük sağladı. Şişeden içiyorsanız hala açık bırakabilirsiniz, ancak içmeye hazır olana kadar soğuk tutmak istediğiniz bir biranız varsa, cebi kapatabilir ve gerisini astara bırakabilirsiniz. .

Kadife astarlı ana değerli eşya cebi beni biraz endişelendirdi. Boyut mükemmel ve akıllı telefonunuzu rahatça oraya kaydırabilirsiniz, ancak taşırken aşağı bakar, bu nedenle yanlışlıkla fermuarı açık bırakırsanız, çantanızın hareket etmesiyle telefonunuzun düşme olasılığı yüksektir. fairway boyunca geri dönün.

Bunu cüzdanım için kullandım ve tur boyunca fermuarını kapalı tuttum ve telefonumu yan cebimde tuttum.

Yedinci cep yağmurluk içerir. Bir saniye içinde daha fazlası.

Ping Hoofer İşlevsellikleri Nelerdir?

  • Bu çantayı taşımak çok kolay. Ayarlanabilir omuz askıları çok kalitelidir (SensörCool teknolojisine sahiptir), ancak normalden biraz daha kısa hissettirir. Bu, çantanın sırtımda alıştığımdan daha yükseğe oturmasına neden oldu, ancak çok fazla zıplamadan yerine oturması çok rahat, neredeyse rahat bir sırt çantası gibi.

Bu rahatlık, çantanın şeklinden de kaynaklanabilir. Çoğu çantanın gövdesi yuvarlak ama Hoofer-Lite daha çok, kutu gibi demek istiyorum, çantanın ağırlığını tek bir noktadan ziyade daha geniş bir alana yoğunlaştırıyor gibiydi.

  • Tercihiniz buysa, pürüzsüz kayar kayış konektörünü kullanarak tek bir kayışa geçme seçeneği de vardır. Geçiş yapmak basit bir işlemdir ancak çoğu golfçü çift askılı sırt çantası seçeneğini tercih etme eğilimindedir. Yağmurluğu barındırmak için cep görevi gören yastıklı bir kalça yastığı vardır. Kaputun daha fazla dolgu eklemesi çok akıllıca. Yine, küçük şeyler değil mi? Çok ‘golfçü dostu’ olduğu için tasarımın ne kadar düşünüldüğünü anlayabilirsiniz.
  • Hoofer Lite ayrıca, bir araba kayışının ana cebin arkasına kaymasını sağlayan bir kılıfa sahiptir (yukarıdaki fotoğrafa bakın). Bu da başka bir harika özelliktir ve kesinlikle herhangi bir stand çantasının temelini oluşturmalıdır çünkü çok yönlülüğüne katkıda bulunur ve hiç kullanılmasa bile neredeyse hiç fark edilmez. Sadece ararsan görürsün.
  • Ayaklı bir çantayı, bir el arabası çantasını sırtınızda taşımaktan çok daha kolay bir şekilde bir araba üzerinde kullanabilirsiniz.

Bu çanta genel olarak çok iyi performans gösterse de, bilmeniz gereken birkaç konu var.

  • İlk olarak, sopalarınızı Hoofer Lite’a koyduğunuzda artık kendi başına dik duramaz. Bacakları uzatmanız gerekiyor, yoksa düşecek. Bu, bu çantaya özel bir başarısızlık değildir, çünkü birçok stand çantası bacakları olmadan ‘durmaz’.

Pek çok golfçü, çantalarının yapması gereken bir şey olmadığı için umursamıyor bile, ama oynamadığım zamanlarda çantamı bacaklarımı uzatmak yerine dik bir konumda bırakmayı seviyorum çünkü sadece sürüyor bu şekilde çok daha az yer. Bunu bu çantayla yapmanın tek yolu onu duvara ya da başka bir şeye yaslamak.

  • İkincisi, kulüp karışıklığı biraz sorun oldu. Hiçbir şekilde büyük bir sorun değil ve bu çantayı satın almamı kesinlikle engellemez, ancak bazı golfçüleri rahatsız eder. Yine de, bu birçok stand çantasıyla bulacağınız bir şey.

Buna biraz daha ayrıntı vermek için. Üst ve alt kısımlardaki sopaları içeri ve dışarı almak yeterince kolaydı, ancak iki orta bölmedeki sopaların tutuşları, bir atış yaptıktan sonra onları tekrar yerine koymaya çalıştığımda biraz sıkışmış gibiydi.

Bu, Hoofer çantalarının ironik bir şekilde büyük bir gücü olan taban ve bacakların tasarımından kaynaklanmaktadır. Temel olarak, bacakları uzattığınızda taban tam bir birim olarak katlanır, yani çantanın alt kısmı yere kare ve sabit bir şekilde oturur. Bu yüzden pratik, ancak görsel olarak da çok havalı görünüyor.

Buradaki takas, taban düzleştiğinde, azalan alan nedeniyle içerideki kulüplerin birbirine daha fazla sıkışmasıdır. Torbayı kaldırdığınızda ve taban normale döndüğünde tekrar sıkışırlar, ancak şimdi sopalarınız büyük olasılıkla biraz karışıktır.

Poşet dik durumdayken istediğiniz sopayı çıkararak ve atışınızı yaptıktan sonra sopayı tekrar takmadan önce torbayı yukarı kaldırarak bu sorunu önleyebilirsiniz. Bununla birlikte, bunu yapmak istemiyorsanız (ve pek çoğu yapmaz), ara sıra biraz karışıklığa hazır olun.

Ping Hoofer Lite Stand Çanta Almalı Mısınız?

Bu, kullanışlı küçük özelliklerle dolu harika bir çanta ve verdiğiniz paraya değiyor. Mükemmel değil ve hafif karışıklık sorunu bazıları için rahatsız edici olabilir, ancak bu çanta diğer her alanda mükemmelleşerek bu küçük sorunu fazlasıyla telafi ediyor.

Hoofer Lite kesinlikle piyasadaki en iyi çantalardan biri ve bunun için çok fazla şey var. Benzer bir fiyata 18 delik için taşımak için daha rahat bir şey bulursanız çok iyi yapacaksınız.

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Göz Atın

Kapalı
Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı