Organik Ürünler

Hayat Tarlada Başlar- Tarladayız.com

TARLADAYIZ.COM, yerli üreticileri ve sürdürülebilir tarımı destekleyerek sosyal fayda yaratmak ve yarattığı online pazarda tüketicileri kaliteli sağlıklı gıda ile buluşturmak için yola çıkmıştır.

Organik ürün markaları

Asıl amacı para kazmanın yanı sıra yerli üreticilere destek olmak, marka değeri yaratmak için aracılık sağlamak, sürdürülebilir tarımı desteklemek, gelecek nesillerin üretim ve bilinçli tüketim farkındalığını artırmak ve kendi hikayelerini hayata geçirme fırsatları sağlamaktır. Bu sayede organik ürün satan diğer sitelerden bizim gözümüzde ayrışıyor diyebiliriz.

Günümüz gıda katkı maddeleri, genetiği değiştirilmiş organizmalar, kimyasal takviyeler; söz konusu gıdanın verimini düşürmekte ve insan vücuduna zararlı hale getirmektedir. Ancak kendisinin ve ailesinin sağlığını düşünen bireyler yerel ve organik ürünlere yönelme eğilimindedir. Bu nedenle doğal ve temiz ürün bulmak çok zorlaşır. Bu yazıda bahsedeceğimiz Tarladayız.com ürünleri organik ve katkısız ürünler olup, kirlilik içermeyen ve Tarım Bakanlığı onaylı bir web sitesidir.

Organik ürün nereden alınır?

Kısa süreli değil sürdürülebilir bir üretim anlayışı ile sağlığımız için kaliteli organik tarım ve sürdürülebilir tarım hedefine ulaşmak ve gelecek nesillere sağlıklı bir gelecek bırakmak için; tüketim toplumunu üretken bir topluma dönüştürmeye devam etmek ve bu inançla üreticileri desteklemenin sürüdürülebilir tarım fikrinin ilk basamağı olduğunu kabul ederek ilerliyorlar.

Temiz ve organik tarım yapan yerel üreticileri destekleyerek birçok ürün üreten Tarladayiz.com‘a göz atabilirsiniz. Organik ürünlerin satışı bu ürünlerin organik ve katkısız, sıfır atık ve Tarım Bakanlığı tarafından onaylanmış olması çok güven verici.

Etiketler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı