Organik Ürünler

Organik Ürünler Pazarı

Son yıllarda ülkemizde ve dünyada oldukça popüler hale gelen organik ürünler ya da organik gıdalar artık çoğu markette yer almakta. Online olarak da tarladayız.com sitesini organik ürünler pazaryerine iyi bir örnek olarak verebiliriz.

organik online pazaryeri
Organik Tarım

Son zamanlarda gıdalarda bulunan katkı maddeleri, bilinçli tüketiciler için büyük bir sorun teşkil ediyor. Özellikle küçük çocuklu aileler, organik ve yöresel ürünlere daha fazla ilgi gösteriyor ayrıca bu ürünlerin organik olup olmadığından emin olmak istiyor. Bu konuda tarım bakanlığı onaylı sitelerden alışveriş yapmak onlar için de büyük bir kolaylık ve güvenilirlik sağlıyor. Tarladayız.com, ürünleri için bu güveni vermesinin yanı sıra artık dünyanın sürdürülebirlik trendine uyum sağlayıp ürünlerinin üretim sürecinin de sürdürülebililirliğe uygun olduğunun garantisini kullanıcılarına veriyor.

Organik ürünleri seçen bir diğer tüketici grubu da vegan ve vejeteryan beslenmeyi seçen kişiler. Son zamanlarda vegan ürünlerin artmasıyla mutfak alışverişlerini daha kolay yapmalarının yanı sıra bulabilecekleri ürünlerin de çeşitliği artmış oldu.  

Yeni Trend: Fındık Unu

Spor yapan ve sağlıklı beslenmeye çalışan insanların vücutlarına dikkat ettikleri bu yüzden de kullandıkları gıdaların içeriğinde neler olduğuna çok önem verdiklerini biliyoruz. Karbonhidratı ellerinden geldikçe sağlıklı yollardan almaya çalışıp hayatlarından unlu mamülleri de olabildiğince çıkarmaya çalışırlar.

Mikro Yeşillik ve Pandemi

Beyaz un diyetleri için büyük bir düşman konumundadır bu yüzden farklı un seçeneklerini göz önünde bulundurmaya çalışırlar. Tam buğday unu, çavdar unu ve siyez unu gibi un çeşitleri son derece popüler olsa da tariflerine çeşitlilik katmak için farklı un arayışlarına çıkarlar. Bu noktada tarladayız.com sitesinden fındık unu siparişi verebilirler. Özellikle tatlı ihtiyaçlarını sağlıklı bir şekilde gidermek isteyenler için fındık unu farklı aromasının yanında glutensiz olmasıyla da büyük bir kurtarıcı konumunda.

Covid-19 salgınının hayatımızdaki büyük etkilerinden biri de evlerimizde geçirdiğimiz zamanın eskiye göre artması oldu. Çoğu insan evlerinde geçirdikleri zamanları farklı hobi ve uğraşlar edinerek geçirmeye başladı. Ekmek yapmak, puzzle yapmak, evde spor yapmak, yoga ve meditasyona başlamak ve bazı ürünleri kendi uğraşlarımızla elde etmek birçok kişinin hayatına pandemiyle birlikte girmiş oldu. Evde kendi yeşilliklerimizi üretmek de farklı seçenekler denemek açısında hayatımıza bu noktada girdi. Tarladayız.com sitesinden kolaylıkla bulabileceğimiz mikro yeşillik satın alma opsiyonu, ailelerin çocuklarına toprakla ve emekle tanışması açısından da bir kapı açmış oldu.

organik ürünler

Kaliteli ve güvenilir organik tarımı kendilerine amaç edinip “Hayat Tarlada Başlar” mottosuyla yola çıkan tarladayız.com sitesine göz atabilir ve deneyimlerinizi bizimle paylaşabilirsiniz. 🙂

Etiketler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı