Teknoloji

Samsung’un Süper Uygun Fiyatlı Telefonu

Teknoloji gazetecileri, birçok nedenden dolayı daha ucuz akıllı telefonları düşünerek çok fazla zaman harcamazlar. Çoğunlukla bunun nedeni, teknoloji hayranlarının orta ila üst düzey cihazlar istemesidir ve bu, okuyucularımızın büyük bir kısmıdır. Ancak pandemi bana bir şey öğrettiyse, o da herkesin iyi bir akıllı telefondan faydalanabileceği ve herkesin en iyinin en iyisini satın almak için yüzlerce sterline sahip olmadığıdır.

COVID takibinden çocukların ev ödevlerine yetişmeye kadar her şey bir akıllı telefona veya tablete ihtiyaç duyar. Nakit ile aynı hizada değilseniz, seçenekleriniz biraz sınırlı olabilir, bu nedenle Samsung’un yeni 140 sterlinlik Galaxy A03’leri bir çözüm sunabilir ve bunu oldukça iyi görünen bir pakette yapabilir. İnceleme şansımız olduğunda, en ucuz akıllı telefonlarımızdan biri bile olabilir.

Açıkçası burada bazı tavizler var ve muhtemelen bunları en çok, 2 megapiksel makro ve 2 megapiksel derinlik sensörü ile desteklenen arkadaki 13 megapiksel f2.2 olayı olan kamerada fark edeceksiniz. Hayal gücünün herhangi bir uzantısı ile bir bütçe telefonunda kötü bir düzenleme değil.

samsungun uygun fiyatlı telefonu

Ayrıca yana monte edilmiş bir parmak izi sensörü ve bir okta çekirdekli işlemci var. Bu işlemci, modern bir Android telefon için biraz düşük olan 3 GB RAM tarafından destekleniyor, ancak muhtemelen temel uygulamalar için iyi olacak. Samsung ayrıca, düşük güçlü telefonlar için tasarlanmış One UI Android başlatıcısının bir sürümünü kullanır. Premium telefonların bazı görsel özellikleri eksik olsa da, en azından daha düşük özellikli donanımlarda iyi çalışmalıdır. Yine de Samsung’un gerçekten harika olan Knox güvenliğinden yararlanırsınız.

Belki de en iyi yanı, Samsung’un etkileyici pil ömrü sunması gereken bu şeye 5.000 mAh pil takmış olmasıdır. Ayrıca ekranın 6,5 inç LCD olduğunu göreceksiniz, sadece HD ama tüm telefon harika görünüyor ve küçük bir cihazda gerçekten sadece HD’ye sahip olmanın bir dezavantaj olduğunu görmüyorum.

A03’ler 24 Eylül’de satışa çıkıyor ve ebeveynleri ile iletişim halinde kalması gereken çocuklar veya uygun fiyatlı bir cihaza ihtiyaç duyan sabit gelirli kişiler için iyi bir seçim olabilir. Sınırsız 4G veri ile iyi bir SIM sözleşmesiyle eşleştirildiğinde, gelişmiş bir güç kullanmıyorsanız, ihtiyacınız olan tek şey bu olabilir. Bu insanlar için, Samsung’un daha pahalıya mal olacak, ancak üst düzey amiral gemisi telefonlara daha ucuz bir alternatif sunan S21 FE’ye dikkat edin.

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı