Teknoloji

Bissell MultiReach İnceleme

 

Bissell MultiReach Active, ‘az ve sık’ temizlik için harika, çok değerli bir kablosuz elektrikli süpürgedir. Bunu yaptığınız ve ağırlıklı olarak sert zeminlere sahip olduğunuz sürece, sizi yarı yolda bırakmayacaktır.

 

En iyi kablosuz elektrikli süpürgeler, evlerimizi temizleme şeklimizi değiştirdi. Ana avantajları, kordonu olmaması (hayatımızın can damarı!), çantası olmaması, ergonomik tasarımı, akıllı teknolojisi ve aşırı gerilmiş bir kordonun can sıkıcı çekişi olmadan özgürce hareket etme rahatlığıdır.

Benim gibi sürekli hareket halinde olan biriyseniz, kablosuz bir elektrikli süpürge bir nimettir. Özellikle, kabloyu çıkarıp takmak gibi yorucu bir görev olmadan merdivenlerden vızıldayarak inip çıkmak söz konusu olduğunda. Akülü elektrikli süpürgelerin satışlarının daha güçlü kablolu elektrikli süpürgeleri geride bırakması sürpriz değil. Bu sadece kolaylık ve esnekliğin gerçekten karşılığını verdiğini gösteriyor!

 

En iyi Dyson kablosuz elektrikli süpürgeler, birçok insanın satın almayı düşünürken ilk düşündüğü şeydir. Ancak Dyson’dan daha az bütçeye sahip olanlar için piyasada çok sayıda uygun fiyatlı alternatif var ve Bissell Akülü elektrikli süpürge harika bir örnek.

Piyasada iyi bilinen America’s Bissell, Dyson ve Shark’tan sonra yüksek puan aldı, bu nedenle kaliteli bir ürün elde etmeyi bekleyebilirsiniz. 2’si 1 arada tasarımı, hafif temizlik işleri ve küçük yığınlar için kolayca elde taşınır hale dönüştürülebileceği anlamına gelir. Hangi, evde kırıntı izleri bırakan dağınık bir çocuğunuz varsa, bu çok kullanışlı olur!

 

Bissell MultiReach Active kablosuz süpürgeyi, daha pahalı emsallerine göre nasıl ölçtüğünü görmek için teste tabi tuttum.

 

Bissell Multireach İnceleme: Tasarım ve Özellikler

Tasarım şık ve hantal değil ve üç ana parçanın basit bir yuva ve tıklama ile montajı oldukça kolaydır. 3,63 kg ağırlığıyla oldukça hafiftir ve tek elle zemini itmek çocuk oyuncağıdır.

Buradaki satış noktası, 2’si 1 arada tasarımdır. kısa sürede yüksek erişimli bir çubuktan el tipi bir temizleyiciye dönüştürülebilir. Tek bir tıklamayla, bu küçük pislikleri, kanepeyi veya arabayı temizlemek için kolayca ayrılabilir. Tüm bir temizleyiciyi taşımadan hayatı çok daha kolay hale getirmek.

 

Bissell MultiReach Akülü Elektrikli Süpürge iki aksesuarla birlikte gelir, tüm bu kuytulara ve yarıklara girmek için kullanışlı bir aralık aleti ve kumaşlar için bir döşeme fırçası. Bu çok fazla değil, çoğu elektrikli süpürgenin genellikle çeşitli aksesuarlardan oluşan bir çantayla (sonunda kullanmayacağınız) bir çanta ile geldiği düşünülürse. Ama en azından, onu nereye saklayacağınız konusunda endişelenmenize gerek kalmayacak, bu da evinizin “dağınıklığını” artıracaktır. Duvara monte edilebilir bir istasyon ile birlikte gelir, bir yardımcı dolapta dikey depolama için her zaman kullanışlıdır ve gerçek bir yerden tasarruf sağlar.

Motorun etrafına sarılmış can sıkıcı kılları durdurmak için motorlu, dolaşmayan bir fırça rulosuna sahiptir. Diğer bir kullanışlı özellik ise, zemin başlığındaki parlak LED ışıklar, karanlık noktalardaki kalıntıları görmenize yardımcı olur. Yatağın veya kanepenin altında ne olduğunu görmek ve her şeyi almanızı sağlamak için bunu her zaman faydalı buluyorum.

Torbasız silindir 0,5 litre toz kapasitesine ve kullanışlı bir toz torbası dolu göstergesine sahiptir. Ağır hizmet tipi temizliğiniz varsa çöp kutusuna birkaç kez gitmeniz gerekse de, kapasiteye ulaşana kadar bir veya iki odayı uygun şekilde süpürebilirsiniz. En iyi şey, temizliği bitirdiğinizde, çöp kutusunu boşaltmak için basit bir tıklama ve bırakma işlemidir. Yine de gerçekten kirliyse, musluğun altında hızlı bir şekilde durulamanız ve kurutmanız yeterlidir. Elinizde çok az zaman olduğunda bir bonus olan hızlı, kolay ve sorunsuz.

Bissell MultiReach Kablosuz Süpürge
Bissell MultiReach Kablosuz Süpürge

Bissell Multireach İnceleme: Performans

Bissell MultiReach Akülü Elektrikli Süpürge, yüksek ve düşük olmak üzere iki güç moduna sahip 21V lityum iyon pil ile donatılmıştır. Bu, standart kablosuz temizleyiciler için ortalama temizleme süresi olan 30 dakikalık sürekli güç vaat ediyor.

Hepsi önerilen beş saat için şarj edildikten sonra çalışmaya başladım. Dikkat edilmesi gereken ilk şey zeminde kaymak için kullanım kolaylığı. Motorlu zemin başlığı özellikle etkileyici ve sadece bir bilek hareketiyle kanepenin bacaklarını ve o garip köşeleri dolaşabildim.

Yüksek güç modunda, iyi bir emişe sahiptir ve parke zeminlerde iyi performans göstererek tüm bisküvi kırıntılarını ve toz kalıntılarını saniyeler içinde emer. Halı üzerinde iyi olsa da, saçları veya inatçı kirleri itmek ve çıkarmak için daha fazla çaba sarf ediyordu. Düşük mod, daha fazla yüzey tozu ve birikinti için idealdi ancak kiri çıkarmak için kılları halıya sürmek için ideal değildi. Gürültü, komşuları rahatsız etmemek için yeterli olan 81db’de oldukça sessiz!

Adından da anlayabileceğiniz gibi, ‘çok erişimli’ tasarımı, tavan ve köşelerdeki sinir bozucu örümcek ağları gibi yüksek erişimli yerlere ulaşır.

Şimdi merdivenlerin temizlenmesi biraz zordu, büyük zemin başlığının manevra yapması zordu. Aslında set, özellikle dar adımlar için bunun üstesinden gelmek için bir merdiven fırçası aracına sahip olmaktan yararlanabilir. Ancak, zemin başlığını çıkararak ve aralık aletini kullanarak bu sorunu çözebilirsiniz.

Dikkate değer başka bir şey, elektrikli süpürgenin kendi başına ayakta duramamasıdır. Bu nedenle, herhangi bir noktada herhangi bir şeyi ortadan kaldırmak için durmak isterseniz, onu bir duvara yaslamanız veya düz bir şekilde yatırmanız gerekir, bu biraz can sıkıcıdır.

Yaklaşık 20 dakika sonra, pil gücünün azalmaya başladığını ve göstergenin bir bar meyve suyunu gösterdiğini duyabiliyordum. Adil olmak gerekirse, esas olarak yüksek güçteydi ve Bissell, düşük güçte 30 dakika sağladığını belirtiyor, bu yüzden kayda değer. Ayrıca şarj olması oldukça uzun 5 saat sürüyor.

Bunun, dökülmeleri temizlemek ve evinizin etrafında kısa süreli süpürme gezintileri yapmak için çok daha fazla olduğunu söyleyebilirim. Ancak, bunu söyledikten sonra, pil azalmaya başlamadan önce üç odayı ve merdivenleri iyice temizleyebildim, ki bu fena değil.

 

Bissell Multireach İnceleme: Karar

Kabul edilir, şarj daha pahalı emsalleri kadar uzun sürmez, ancak Bissell MultiReach Elektrikli Süpürge, evde hızlı bir şekilde gezinmek için yeterince güçlüdür. Kullanışlı 2’si 1 arada tasarım, hafif-orta hizmet işleri için kullanışlı ve inanılmaz derecede çok yönlüdür. Temizlenecek çok odası olan büyük bir haneniz varsa, bu muhtemelen sizin için değildir. 

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı