Teknoloji

Emma Premium Yatak Nedir

Emma Premium yatak incelemesi yazmak söz konusu olduğunda, iş başında uyuduğunuzdan emin olduk.

Emma Premium, Emma’nın en sevdiği T3’ten fiyatta önemli bir sıçrama ile lüks teklifidir. Emma Orijinal. Emma Premium şilte, piyasaya sürüldüğünde başlangıçta Emma Original Hybrid olarak adlandırılıyordu, ancak Emma Hybrid’in şirketin ilk ürünlerinin adı olduğu göz önüne alındığında, Emma açıkça işleri önemli ölçüde basitleştirmeye karar verdi ve buna göre yeniden adlandırıldı.

Emma Original (en iyi hafızalı köpük şilte kılavuzumuzun başında gelir ve genel olarak en iyi İngiltere şilte kılavuzumuza da oldukça uygundur) ve Emma Premium arasındaki büyük fark, 12,5 cm’lik bir cep yay tabakasının eklenmesidir. Bunlar, Emma Hybrid (artık üretilmiyor) incelememizde bulduğumuz bir sorun olan önemli ekstra destek sağlıyor. Bu, Emma Premium’un hibrit yatak denen şey olduğu ve en son modellerin beğenileriyle rekabet edebileceği anlamına gelir. Simba Hibrit Pro Yatak.

Emma Premium tek, çift, kral ve süper kral olarak gelir ve yalnızca tek bir sertlikte gelir. Emma, ​​bunun her tür uyuyan için rahat bir uyku için orta ila sert bir yatak olduğunu belirtiyor ve biz de buna katılıyoruz. Yararlı bir şekilde, yatağınızın Goldilocks’un tatlı noktasına tam olarak isabet etmediğini düşünüyorsanız, sert veya yumuşak ücretsiz bir konfor katmanının güzel bir bonusunu vaat ediyorlar.

Emma Premium yatak incelemesi

Fiyat açısından Emma Premium, lüks hibrit gibi bir şey kadar pahalı değil Brooke + Wilde Elite yatak ama pazarın ortasında. Daha da önemlisi, Emma son derece rekabetçi fiyatlandırma uygular – en iyi güncel fiyatlandırma için Emma yatak fırsatları sayfamıza gidin, bu nedenle en ucuz yatak fiyatları Rakiplerin fiyatlarıyla nasıl karşılaştırıldığını görmek için toplayın.

Şimdilik Emma Premium yatak incelememizde bunun sizin için doğru yatak olup olmadığını öğrenelim.

Emma Premium Yatak İncelemesi: Tasarım ve Konfor

Emma Original’in üç farklı tipte hafızalı köpük tabakasına sahip olduğu yerde, Emma Premium’a geçmek, dört kat hafızalı köpük ve çok önemli 12,5 cm cep yayları katmanı anlamına gelir. Emma Premium’un üst katmanı, nemi emmek için bir Airgocell hafızalı köpük katmanıdır, bir sonraki alt katman, basıncı azaltan viskoelastik köpüktür, sonra görünüşe göre omuzlar ve kalçalar için ek destek için daha fazla Airgocell var, sonra ekstra uzun 12,5 cm yay tabakası ve son olarak, Emma Original’ın alt tabakası olan Yüksek Esneklikli Ekstra köpük veya ‘HRX’ tabakası.

Ama hepsi nasıl hissettiriyor? Kısacası: son derece rahat. Bu cep yayları tabakası, özellikle sırt üstü uyuyanlar için gerçek bir oyun değiştirici gibi geliyor. Bunun üzerine yatın ve omurganızın mümkün olan en iyi şekilde yeniden hizalandığını hemen hissedeceksiniz. Ancak bu, yan yatmayı dışlamaz. Ekstra Airgocell katmanı olsun ya da olmasın, yanınızda gerçekten eşit şekilde desteklendiğini hissedeceksiniz. Başlangıçta şiltenin oturması yaklaşık bir hafta sürer – en azından hem rahat hem de destekleyici hale gelmeden önce onu son derece sağlam bulan bu yan uyku eleştirmeni için.

Bellek köpüğünün karşıtları genellikle bu batma hissinden bahseder, ancak buradaki destek, yatağın ortasında ya da kenara çok daha yakın yatsanız da, olağanüstüdür. Burada, yataktaki konumunuz ne olursa olsun, vücudunuzu destekleyen ancak sağlam bir şey üzerinde uyuyormuşsunuz gibi hissettiren sert bir sıçrama var. İster deniz yıldızında ol, ister birinin yanında uyu, Emma Premium, incelemecimizi sürekli olarak yatma konusunda aktif olarak heyecanlandırdı.

Üst kapağın sıcaklığı düzenleyici olduğu ve bellek köpüğünün üst katmanının ısıyı uzaklaştırması amaçlanmış olsa da, Emma Premium’un sıcak gecelerde biraz sıcak uyuduğunu gördük. Sadece son derece sıcak gecelerde fark edilebilirdi ama düzenli olarak sıcak uyuyanlar biraz daha soğuk Simba Hybrid’in yanında hata yapmak isteyebilirler.

Kolayca, diğer şiltelerin genellikle ek bir koruyucu gerektirdiği durumlarda, Emma Premium, çamaşır makinesine atılmak üzere şilteden kolayca çıkarılabilen çıkarılabilir bir kapağa sahiptir. Bazı kapaklar başa çıkmak için rahatsız edici bir ekstra katman haline gelebileceğinden, bu güzel bir bonus. Yanlarda da kulplar var, ancak bu bir flip yatak olmadığı için bunları kullanmanız gerekmeyecek.

Emma Premium Yatak İncelemesi: Teslimat ve Küçük Baskı

Emma Original ve Simba and co gibi, Emma Premium da bir bir kutuda yatak Emma’nın kuryesi tarafından teslim edilen yatak. Bu, 33 kg’lık bir kral boy veya 40 kg’lık bir süper kral alacaksanız, seçtiğiniz odaya getirmek için biraz yardıma ihtiyacınız olabilir. Kutudan çıkarmak oldukça kolaydır: çevreleyen plastiği dilimleyin ve Emma Premium anında genişlemeye başlar.

Diğerleri saatlerce genişletme önerirken, buradaki kılavuz, Premium’un bir saatten kısa sürede hazır olacağını ancak genişlemeye devam edeceğini söylüyor. Yatağın yan kısımlarındaki tutamaklar yerine oturmasını kolaylaştırır ancak çok fazla sorun yaşamamanız için doğrudan bazanızın üzerine açmanızı öneririz.

Başlangıçtaki tek hafif sorun, yeni yatak kokusu. Tamamen şilteye bağlı, ancak bu inceleme için kral boy, neredeyse dört gün boyunca hafif kimyasal bir kokuya sahipti. O zamandan sonra buharlaştı ve ilk gün bile özellikle tatsız değildi.

Küçük baskı açısından, Emma Premium, Emma Original ile aynı 10 yıllık garantiye ve çok önemli 200 gecelik denemeye sahiptir. Bu, yatağı test etmek ve önceki 100 günlük süreyi ikiye katlamak için harika bir zaman dilimidir. Emma bunun tamamen risksiz olduğunu ve yatağın altı haftaya kadar sürebilen vücudunuza uyum sağlaması için uygun zamanı vereceğini söylüyor. Premium’un fiyat açısından da premium olması güzel bir bonus.

Emma Premium Yatak İncelemesi: Fiyat

Emma Premium yatak, hibrit yatak pazarının ortasında yer almaktadır. Tam fiyata tek kişilik 699 £, çift kişilik 899 £, kral boyutu 1059 £ ve süper kral sizi 1159 £ geri getirecek. Bu, Eve Premium Hybrid ile neredeyse eşittir ve Simba’nın temel Hybrid Şiltesinden biraz daha fazladır. RRP’ye rağmen, tüm yatak şirketlerinin sürekli olarak rekabetçi olduğunu ve fiyatları düşürdüğünü unutmayın. sadece bizim kontrol edin Emma yatak fiyatları En iyi fiyatı aldığınızdan emin olmak için.

Emma Premium Yatak İncelemesi: Diğer İnsanlar Ne Düşündü?

Şiltelerin öznelliği göz önüne alındığında, genel olarak fikir birliğini görmek önemlidir. Hepimiz çok farklıyız ve bir şilte için farklı ihtiyaçlarımız var. Peki Emma Premium Yatak üzerindeki genel fikir birliği nedir?

Ayrıca, lansmandan incelemeler arıyorsanız, Emma Premium yerine orijinal adı olan Emma Original Hybrid’i de aramak isteyeceksiniz.

Emma Sleep’in Trust Pilot derecesi 22.048 yorumla etkileyici bir 4,6 yıldızda oturuyor. Bu incelemelerin çoğu Emma Original için olsa da, bir dizi inceleme Emma Premium’un etkileyici desteğine atıfta bulunuyor ve bazı müşteriler, şilte çok sert veya yumuşak hissediyorsa bonus ücretsiz kaban eklenmesini takdir ettiler. Bulunan sorunlar genellikle teslimat süreleri ve programlarıyla ilgilidir ve Emma’nın müşteri desteğini tartışan güncellenmiş girişler vardır. Güven verici bir şekilde, marka müşterilere yanıt verme konusunda Trust Pilot’ta da aktif.

Emma Premium Yatağı Satın Almalı Mıyım?

Bu, uykuyu kelimenin tam anlamıyla bir rüya haline getiren son derece konforlu bir yataktır. Emma Premium’un orta ila sert doğası, daha yumuşak bir uyku arayanlar için uygun olmayacağı anlamına gelir, ancak herkes için burada mükemmel bir hafızalı köpük ve yay dengesi vardır. Çok sıcak gecelerde biraz sıcaktır ama bu İngiltere’de uyuyanların çoğunu rahatsız etmemelidir. Bir hibrit yatak denizinin ortasında rekabetçi bir şekilde fiyatlandırılan Emma Premium, kendini tutabilir ve tüm uyku pozisyonlarını destekler. Normal perakende fiyatında bile, yatırıma değer, ancak bir anlaşma bulun ve bu, karşı konulmaz bir gece uykusu sağlar.

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı