Teknoloji

Samsung Galaxy S21 Ultra

2021’de en iyi akıllı telefon unvanı çok ateşli bir şekilde tartışılıyor. Apple’ın bir iddiası var, Samsung harika şeyler yapıyor, OnePlus yenilik yapmaya devam ediyor. Samsung’un yeni Galaxy S21 Ultra modeli Android sevenler için en üst sırada yer almalı.

Kilitlenmemiş Samsung Galaxy S21

S21 Ultra ile ilgili ilk farkedeceğiniz şey ekranı olacak. Kesinlikle çok büyük (6,8 inç) ve 120 Hz yenileme hızına sahip olup, kelimenin tam anlamıyla her şeyin ipeksi pürüzsüz görünmesini sağlar. Bu, iPhone 12 Pro Max’te bile olmayan bir şey.

Beş yıldızlı Samsung Galaxy S21 Ultra incelememizde bulduğumuz gibi, bu telefonun sahip olmadığı ve yapamayacağı hemen hemen hiçbir şey yok. 12 GB’a kadar RAM, (bütün gün ve bütün gece dayanan) 5.000 mAh pil ve 512 GB’a kadar dahili depolama dahil olmak üzere dahili donanımlar üst düzeydir. Kelimenin her anlamıyla premium.

  • Samsung Galaxy S21 ve Galaxy S20: Hangisi sizin için doğru?
  • Samsung Galaxy S10’dan S21’e: Mükemmel yükseltme mi?
Samsung Galaxy cep telefonları
Samsung Galaxy S21

Güçlü donanımların tümü, Samsung’un artık her yerde bulunan One UI dış görünümüyle tamamlanan Android 11’in sorunsuz ve verimli bir şekilde çalışmasını sağlamaya yöneliktir. Testlerimiz sırasında herhangi bir uygulamayı açarken, çalıştırırken veya kullanırken tek bir sorun yaşamadık ve tüm deneyim, akıcılık açısından temelde iPhone benzeri.

Anlaşmalara varmadan önce değineceğimiz son şey kamera sistemi. Bir ilk olarak Samsung, 40MP ön kamera ve arkada Ultra Geniş 12MP sensör, 108MP kamera ve iki adet 10MP telefoto kamera ile dört kamera kurulumu eklemeye karar verdi. Sonuçlar her ortamda çarpıcıdır ve işinize yarayacaksa 8K video bile çekebilirsiniz.

  • En iyi Android akıllı telefonlar
  • Dış mekan için en iyi dayanıklı akıllı telefonlar

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı