Teknoloji

Kendi Kendini Temizleyen Fırın

İster güzel bir lezzet ister kremalı bir çikolatalı kek servis ediyor olun, eşit şekilde pişirmeyen bir fırın, sert olmayan bir taban veya yanmış kenarlar anlamına gelir. Bu her zaman talihsiz bir durumdur, özellikle kalbinizi ve ruhunuzu özel bir şey yapmaya adadığınızda böyle olur. Fırınınız sadece her seferinde mükemmel sonuçlar vermekle kalmayıp sonrasında kendi kendini de temizlese harika olmaz mıydı?

Hotpoint’in harika fırını bunu ve çok daha fazlasını sunar. NS Hotpoint SI4854PIX_Multiflow Paslanmaz Çelik fırın sadece özel günlerde değil, her gün mükemmel sonuçlar sunmak için tasarlanmıştır.

Fırınınızın Kendi Kendini Temizlemesine İzin Verin

En az sevdiğimiz işlerden biri fırını temizlemek: her zaman büyük bir acıdır ve büyük bir karmaşa ve çok fazla dirsek yağı içerir. Bu yüzden Hotpoint SI4854PIX’e ve fırını temizleyen kendi kendini temizleyen Pirolitik temizleme sistemine çok aşığız, böylece sizin yapmanıza gerek kalmaz: sert kimyasallar yok, gece boyunca ıslatmak yok, mutfak zemininde gezinmek yok. garip bitler

Pirolitik temizleme, fırınınızın içini temizlemek için ısı kullanır. Kapıyı güvenlik için kilitler ve ardından 500ºC’ye kadar ısıtarak yağ ve yağ birikintilerini yakar ve geriye kolayca silebileceğiniz küçük bir kül yığını bırakır. Size sadece zaman ve emekten tasarruf sağlamaz: Fırın temizleyicileri kullanmaktan da daha ucuzdur ve döngü başına sadece birkaç peniye mal olur.

Hotpoint fırını size başka şekillerde de avantaj sağlayabilir. Daha hassas Multiflow pişirme teknolojisi, her şeyin piştiğinden emin olmak için daha uzun süre pişirmenize gerek olmadığı anlamına gelir ve üçlü A artı enerji oranı, çok enerji verimli olduğu anlamına gelir.

Hotpoint SI4854PIX

Aile Favorilerini Pişirmenin Daha da İyi Bir Yolu

Multiflow, yemek pişirme şeklinizi değiştirecek ve daha önce bahsettiğimiz ıslak tabanları yok edecek.

Herhangi bir fırıncının bildiği gibi, geleneksel fırınlar her zaman eşit şekilde pişirmez. İçerideki hava tek bir fan tarafından dolaştırıldığında, farklı sıcaklıklarda farklı bölgeler oluşturur. Yani yemeğinizin farklı kısımları diğerlerinden daha hızlı pişer. Fırını açıp kurumuş bir lazanya, orantısız bir kek veya dışı fazla pişmiş ve içi çok pembe olan bir Pazar rostosu bulduysanız, tam olarak neden bahsettiğimizi anlayacaksınız.

Hotpoint’in akıllı Multiflow teknolojisi bu sorunu çözer.

Ayarladığınız Sıcaklık, Elde Ettiğiniz Sıcaklıktır

Çoklu akış teknolojisi, sabit ısıyı fırınınızın her köşesine dağıtan, sıcaklığı hassas 2 derece aralığında kontrol eden hassas sıcaklık kontrolü ile birleştirilmiştir, böylece sürekli olarak eşit pişirme sonuçları elde edersiniz. Yani ister fırınlıyor olun ister yavaş kavuruyor olun, hangi rafı kullanırsanız kullanın, işi düzgün yapacağını bilirsiniz. Ayarladığınız sıcaklık, elde ettiğiniz sıcaklıktır.

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı