Hobi

Forza Horizon 5

Bu yılki sanal Gamescom’da Forza ekibi, festival için arabaları bir araya getiren ve iki kapak yıldızı olan 2021 Ford Bronco Badlands ve Mercedes AMG 1’i öne çıkaran oyuna tam giriş dizisini açıkladı.

Bu açıklamalar yeterince büyük değilmiş gibi, özel sürüm bir Xbox kablosuz kontrol cihazını da tanıttılar. Tasarım, yarıştan ilham alan kulpları, pembe ve mavi tozun tozunu ve şeffaf sarı bir bitişi birleştirir.

  • Xbox Series X incelemesi: Microsoft’un yeni nesil amiral gemisi derecelendirildi
  • Bunlar E3 2021’deki gösteri oyunlarının en iyisiydi
  • Xbox Series X gece moduna geçiyor ama neden bu kadar uzun sürdü?
Forza horizon
Forza Horizon 5

İlk önce iki kapak yıldızına iyi baktık. 2021 Ford Bronco Badlands, bir Meksika dağında yüksekte duruyor, farları açık ve siber turuncu renkte. Toz kaldırmadan ve hızlanmadan önce döner. Vişne kırmızısı rengine sahip hibrit Mercedes-AMG Project One, vadide düz bir ok yolu üzerinde oturuyor, hava kanalları yukarı doğru dümdüz raydan aşağı inmeden önce.

Bronco çalıları yarıp geçerken ve Mercedes bir virajda sürüklenirken iki arabayı da takip ediyoruz. Yolları birleşiyor ve bir ekran yakalama benzeri anlık görüntü, kapak fotoğrafının çerçevesini donduruyor.

Ardından, tam giriş sekansını görüyoruz – vitrin arabalarından bazılarını Horizon festivaline getiren sekiz dakikalık yüksek oktanlı yarış. Ford Bronco, bir kargo uçağından paraşütle atlayıp la Gran Caldera yanardağına iniş yaparak havalanıyor. Karlı pistte, uçurumlardan aşağı ve doğrudan toprak bir yarış pistine doğru yarıştı.

Kargo uçağı daha sonra 2020 Corvette Stingray’i bir kum fırtınasına doğru yola çıkmadan önce Tierra Prospera tarım alanına bırakır. Porsche 911 Desert Flyer, bir tapınağa ulaşmak için toprak yol boyunca ağaçların ve nehirlerin arasından geçtiği La Selva ormanına düşerken onu takip ediyor.

Son düşüş, kayalık sahil boyunca festivale giden Mercedes-AMG Project One. Olaya girerken kargo uçağı ile boyun ve boyun hızlandırır.

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı