Teknoloji

Treblab X5 Özellikleri Nelerdir? Kablosuz Kulaklık İnceleme

Bu yazımızda son zamanlarda talep gören kulaklıklar arasında yer alan Treblab X5’i inceleyeğiz. Kablosuz kulaklıklar söz konusu olduğunda çok fazla seçenek varken, ucuz olmadan hem güvenilir hem de sağlam bir çift bulmak zor olabilir.

Fiyat ne kadar düşük olursa, aynısı genellikle kalite için de geçerlidir. Şaşırtıcı bir şekilde, Treblab’ın X5 gerçek kablosuz kulaklıklarıyla değil. Sağlam, bütçeye uygun fiyatlı bir Bluetooth gerçek kablosuz kulaklık çifti olan X5’ler, bankayı bozmadan üstün bir his ve iyi ses kalitesi sağlamayı amaçlıyor.

Ama bu kulakiçi kulaklıkları satın almalısınız ve bu fiyata değer mi? Zor kazandığınız paraya değip değmediğini öğrenmek için Treblab’ın X5 gerçek kablosuz kulaklıkları incelememizi okuyun.

Treblab X5 incelemesi: tasarım ve işlevsAktif kullanım için tasarlanan çoğu gerçek kablosuz kulaklık arasında ortak olan X5’ler, daha güvenli bir tutuş için kulak çevresi yüzgeciyle birleştirilmiş bir kulak içi tasarıma sahiptir.

Treblab X5 Özellikleri

X5 kulaklıkların tasarımı hem rahat hem de sağlam. Uzun süre giyildiğinde kazmazlar veya tahrişe neden olmazlar ve bir kez hareket veya egzersiz sırasında hiç hareket etmezler.

Tomurcukların kendileri de onlara daha sağlam ve dayanıklı bir his veren iyi bir ağırlığa sahip birinci sınıf bir his veriyor. Elbette hala hafifler, ancak şaşırtıcı bir şekilde beklenenden daha “üst düzey” hissediyorlar.

Kulakiçi kulaklıklardaki her bir hat içi düğme çifti duyarlı ve basması kolay, hem ses seviyesini hem de parça seçimini kontrol ediyor.

Treblab X5 incelemesi: ses ve ses

X5’in Beryllium sürücüleri ile imza niteliğindeki True-HD sesine sahip olmasına rağmen, ses kalitesi parça ve içerik oynatmaya bağlı olarak değişebilir.

Orta ve düşük ses zaman zaman biraz boğuk olabilir, ses seviyesi çok yüksek ayarlanırsa tiz çalma biraz sıkıntılı olabilir, ancak ses bu fiyat aralığındaki diğer kulaklıkları geride bırakacak kadar nettir. Sağlanan HD ses çalma ile en sevdiğiniz parçaların, podcast’lerin veya sesli kitapların keyfini yeterince iyi bir şekilde çıkarabileceksiniz, sadece Bose veya JBL seviyesinde bir şey beklemeyin.

Bununla birlikte, mikrofon standart sesli aramalar için sağlamdır ve son alıcıya net ses sağlar. Mikrofonla yaptığımız testler, düşürme veya statik oynatma yolundaki küçük sorunlarla çoğunlukla sorunsuz geçti.

Fiyat için, bu kulaklıkların ses kalitesi söz konusu olduğunda beklediğinizi alırsınız. Yakında endüstri standartlarını değiştirmeyecekler, ancak kulaklıklar ve mikrofon işi iyi yapıyor ve yapıyor.

Genel Düşünce

Piyasada bu kadar çok seçenek varken, sağlam bir çift kulaklık bulmak bu noktada oldukça kolay. Hem ses departmanında hem de tasarım yelpazesinde öne çıkacak olan kalitedir.

Neyse ki, Treblab X5’te bulundukları fiyat için, ikisini de önermemiz için yeterince iyi sunuyorlar. Ses çoğunlukla kristal netliğindedir ve geniş bir menzile sahiptir, ancak diğer tüm kulaklıklarda olduğu gibi sürücülerin sınırlarını zorlamak kaliteyi önemli ölçüde azaltacaktır.

İnşaat açısından, bu şeyler sağlam hissettiriyor ve uzun süre dayanacak şekilde yapılmış görünüyor. Harika bir çift egzersiz kulaklığı veya standart bir günlük kulaklık çifti yaparlar ve sağlam ağırlıkları ve hissi, hareket halinde kullanım için mükemmeldir.

Sizde Treblab X5 hakkında değerli görüşlerinizi ve sorularınızı bizlerle paylaşabilirsiniz. 😀

 

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı