Teknoloji

AirPods 3’ün Değiştirmesi Gereken Özellikleri

Apple AirPods (2. Nesil) artık eskidi ve bu kadar hızlı değişen bir pazarda en iyi kablosuz kulaklıklarla karşılaştırıldığında o kadar iyi görünmüyor – yenilik yapmaya devam etmeniz gerekiyor, yoksa en üstteki yerinizi kaybedersiniz. Bu nedenle, iPhone 13’ün lansmanında görmeyi beklediğimiz AirPods 3’te çok şey var.

Söylentiler doğruysa, AirPods Pro’ya daha çok benzeyen bir tasarım (belki de daha rahat kulaklıklarla veya belki de olmadan), daha kısa ve daha geniş bir şarj kutusu, yeni bir kablosuz çip ve güç gibi bazı ilginç yükseltmeler göreceğiz. saplardaki sensör kontrolleri; Söylentiler ayrıca, daha rahat uzun süreli dinleme için AirPods Pro gibi bir basınç tahliye sistemi ve standart olarak kablosuz bir kasa öngörüyor. Her şey çok güzel ama benim için olmazsa olmaz olan birkaç şey eksik.

apple AirPods 3 için neleri değiştirmeli

AirPods 3 Nasıl Olmazsa Olmaz Kulaklık Olur

AirPods 3’te görmek istediğim beş şey var.

1 Makul Fiyat

Airpods pazara göre fiyat olarak çok yüksek fiyatlara sahip, eğer kesinlikle alınması gereken bir kulaklık seçimi olacaksa Apple bunu takip etmeli.

2 Mekansal Ses

Apple’ın Uzamsal Sesi çok iyidir ve AirPod’ları rakip firmaların kulaklıklarından ayırmanın bariz bir yoludur: AirPods Pro için ayırmak ters etki yapar, çünkü ne kadar çok insan deneyimlerse o kadar çok insan onu sahip olunması gerektiğini düşünür.

Uygun 3 kulaklık

Ne kadar denersem deneyeyim, AirPod’ların kulaklarımda kalmasını veya rahat hissetmesini sağlayamıyorum. Cambridge Audio yolundan gitmenize gerek yok – Melomania Touch kulakiçi kulaklıklarım, tüm aile için yeterli silikon uç ve tomurcukları kafama sıkıca tutturmak için birden fazla yüzgeçle geldi – ancak tam olarak oturan kulakiçi kulaklıklara sahip olmak sizin için bir şey olmamalı istemek zorunda.

4 Daha İyi Pil Ömrü

Mevcut AirPod’lar yalnızca beş saatlik müzik için iyidir; bu, uzun mesafeli seyahatler veya dış dünyayı dışarıda tutmak istediğiniz günler için pek iyi değildir. Rakipler 7-10 saat alıyor, bunu Apple’dan da almamız gerekmez mi?

5 Daha Fazla Bas

Bu, daha iyi uyumla bağlantılıdır: Beats veya my Melomanias gibi kulağınıza tam oturan kulak içi kulaklıklar daha sürükleyici bas sunar; bu, benim gibi konserlerde pratik olarak bas kutularına tırmanıyorsanız çok önemlidir.

AirPods 3’ün hala satacağından şüphem yok: orijinal iPod kulaklıkları gibi, çevremdeki şehir sokaklarında bir tür statü sembolü haline geldiler. Ancak bu statü sembolüne sahip olmak için kaliteden taviz verilmeli – umarız Apple bize istediğimizi harika bir fiyata verir.

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı